№ 1(24)/2021

Від редактора:

Поговоримо про успіх? Адже саме цим критерієм часто вимірюють результативність бізнесу. Водночас, немає жодних об’єктивних показників успішності власної справи, тому що кожен має свої потреби та амбіції у розрізі фінансів, визнання, влади, самовдосконалення тощо.

Мабуть, єдиний показник успішності – відчуття щастя, задоволення від справи, якою займаєшся від щоденної рутини, власне від самого життя; А для цього варто любити зміни, невтомно шукати нові ідеї, налагоджувати ефективну комунікацію, фокусуватись не на минулих здобутках чи помилках, а на сьогоденні та майбутньому, не злаватися, приймати виважені рішення та бути за них відповідальними.

На адресу минулого 2020 року було спрямовано безліч критики, його звинувачували у всіх поразках та невдачах, з нетерпінням очікуючи рятівного 2021- го. Разом з тим, ми маємо успішні кейси у різних сферах бізнесу, що підтверджує відому тезу: криза – лише додатковий шанс для розвитку. Ми не можемо знати, що нас очікує в цьому році, чи виправдає він очікування. але ми можемо обирати, буде наша склянка наполовину порожньою чи наполовину повною, і головне, щоб нам подобався її вміст.

Колектив проекту FEMIDA.UA щасливий працювати для підприємців та юристів, знаходити цікавих особистостей, які можуть поділитися досвідом ведення бізнесу, проаналізувати законодаство про практику, надати корисні поради й прогнози.

Залишаємося разом у 2021 році, який обовязково стане успішним, якщо натхненно працювати над реалізацією усіх планів та мрій.


Зміст номеру:

  1. I’LL BE BACK… Або як повернути частку у статутному капіталітовариства (О. Гайдак)
  2. Як почати спільний бізнес і домовитись про правила (І. Негієвич)
  3. Звернення стягнення на частку боржника в господарському товаристві – реальність чи декларативність? (А. Авторгов, Д. Куліченко)
  4. Домогтись справедливого рішення у суді – реально (про особоливості українського правосуддя та можливості адвокатури) (Т. Даниленко)
  5. НОВІ ПЕРЕМОГИ.  АО Лещенко, Дорошенко і Партнери – у новому офісі
  6. Наша мета – ефективна діяльність кожного державного підприємства (Г. Матис)
  7. Відверта розмова “БЕЗ КУПЮР” (В. Лисенко, І. Млечко, Ю. Федосюк, І. Стовік, Є. Артюхов)
  8. У бізнес-медіації потрібна сміливість брати на себе відповідальність (Ю. Репіна)
  9. В очікуванні КІК: як правильно підготуватись (Д. Грищенко)
  10. Адвокат Тарас Ламаха отримав орден В. Великого
Завантажити PDF (13.71 Мб)