№2/2023

Від редактора:

Для кожного українця вторгнення ворога на нашу територію залишило кривавий слід у серці. Багато чоловіків пішли захищати рідну землю, мир і спокій своїх родин та майбутніх поколінь. Вдома залишилися матері, дружини, доньки. Біль – замість щастя, сльози – замість щасливого сміху, розпач – замість надії. Для українських жінок війна стала не просто потрясінням, вона відкрила приховану неймовірну внутрішню силу та «другий подих», а подекуди й можливості для самореалізації. Мати, любляча дружина, турботлива сестра чи кохана – вони нарівні з чоловіками рішуче і відважно стали на захист Батьківщини, кожен на своєму «фронті».

Все частіше ми чуємо вираз «вкрадена весна», але цю весну я хочу залишити в нашій пам’яті мужньою, незламною і надихаючою! Ми продовжуємо працювати під час війни, продовжуємо зростати професійно, множимо знання, а головне – ми дізналися про себе те, про що більшість із нас і не здогадувалася.

У новому випуску FEMIDA.UA читайте історії сильних жінок та надихайтеся їхньою силою. Ці жінки знають секрети успіху, йдуть до своєї мети та ніколи не здаються!

Не втомлюся дякувати нашим воїнам, рятувальникам, медикам, безмежна вдячність волонтерам.

Наша редакція також працює для вас!

Працюємо далі! Разом ідемо до перемоги! Слава Україні!


Зміст номеру:

Завантажити PDF (14.1 Мб)