№3/2023

Від редактора:

Попри постійні тривоги, сирени, обстріли та суспільні потрясіння, які так, чи інакше спричинені війною, – сьогодні ви тримаєте в руках свіжий номер FEMIDA.UA, котрий ще приємно пахне фарбою типографії.

Ми, як ніхто, розуміємо, що активна зміна законодавства потребує пильної та постійної уваги в умовах безперебійного процесу ведення бізнесу.

Потік інформації з інтернету широкий і всебічний, але для того щоб її перевірити потрібен час. Якщо ж скористатись неперевіреною інформацією чи порадою – можна значно погіршити становище свого підприємства, отримати штрафні санкції та проблеми з контролюючими органами.

Ми завжди надаємо своїм читачам вивірену, експертну, актуальну інформацію, яка допомагає компаніям різних сегментів тримати руку на пульсі важливих законодавчих змін та практиці їх застосування.

У новому випуску FEMIDA.UA ви дізнаєтеся, як провідні компанії країни тримаються на ринку в умовах війни, прочитаєте слушні поради експертів з різних актуальних питань та безумовно знайдете для себе чимало корисної інформації!

Працюємо далі! Разом ідемо до Перемоги! Слава Україні!


Зміст номеру:

Завантажити PDF (10.73 Мб)