№ 4 (22)/2020

Від редактора:

Коронавірус, COVID-19, пандемія, карантин – слова, які надовго залишаться в активному вжитку. Нам довелось вчитись жити в незвичних умовах: не лише поряд із закритими кордонами, без кафе, салонів краси та кінотеатрів, а й без чітких планів на майбутнє.

Ми по-іншому подивились на прості і звичні речі, серйозно задумалися про здоров’я, стали більше цінувати те, що маємо, та з нового ракурсу поглянули на державу, яку будуємо.

Юриспруденція стали чи не першою сферою, якій довелось підлаштовуватись під нові правила, а також підлаштовуватись іншим, особливо бізнесу. Незважаючи на всі перепони, нам довелось втриматись на плаву, визначити оновлені цілі й пріоритети.

У розпал пандемії популярною була думка, що світ після коронавірусу стане іншим. Рухаємося разом у цей новий світ – із відкритим серцем, але тверезим розумом, пам’ятаючи про норми як моральні, так і юридичні.


Зміст номеру:

  1. “Антиколомойський закон” – позитив і ризики (О. Воронцова)
  2. Поворотні точки судової практики у кредитних правовідносинах (І. Цебак)
  3. Купуй безпечно: основні моменти перевірки бізнесу перед його придбанням (К. Спиридонова)
  4. Олександр Телешецький: “Повернення до звичного усім режиму життєдіяльності буде супроводжуватись підвищеним попитом на юридичні послуги у різних сферах і галузях права”
  5. Обмеження виїзду боржника за кордон: що говорять суди (В. Негода)
  6. Фоторепортаж
Завантажити PDF (3.88 Мб)