№5(28)/2021

Від редактора:

Літо вже сміливо передало естафету осені, та помахавши нам наостанок теплими днями та нічними прогулянками.

Віднині нас чекають прохолодні вечора, іноді навіть морозні ночі, тепле какон та мерехтіння свічок.

Як зараз вдається виживати бізнесу в Україні – усі ми бачимо, співчуваємо, дивуємось, і все ж віримо в краще.

Після сезону відпусток ми всі повернулись до роботи і з головою занурились у наші щоденні справи. Літо 2021 року нам запамятається не лише “карантинною передишкою2, але й суттєвими змінами законодавства.

У руках Ви тримаєте черговий випуск нашого журналу. Саме цим примірником ми починаємо осіннє-зимовий огляд юридичних новацій, думок та рекомендацій.

Далі буде…


Зміст номеру:

  1. Активне впровадження інноваційних Fintech-інструментів створює нові можливості і відкриває дедалі ширші горизонти як для бізнесу, такі для клієнтів (керівник судового відділу компанії Moneyveo Ірина Стародуб, керівник юридичного департаменту компанії Moneyveo Андрій Котик, заступник директора юридичного департаменту компаніїї Moneyveo  Анна Пархоменко)
  2. Забезпечення найкращих інтересів дитини в судовій практиці (адвокат, медіатор, заступник Голови Комітету з медіаціїї ААУ, керівник Цивільної практики ЮФ Горецький і Партнери Дарина Старовойтова)
  3. Конфіденційна інформація VS Комерційна таємниця: особливості законодавчого регулювання (кадидат юридичних наук, керуючий партнер ПП Павловський та Партнери Наталя Павловська)
  4. Порушення у крамінальних провадженнях (адвокат, керуючий партнер АО “ALERTES” Денис Терещенко)
  5. Адвокат – це раб свободи… (адвокат, партнер Sofiya Law Firm, Голова комітету з аграрного, земельного та природоресурсного права Національної асоціації адвокатів України Олександр Поліводський)
  6. 9 з’їзд Спілки адвокатів України обрав нового Президента, ним став адвокат, доктор філософії, голова Спортивного комітету Національної асоціації адвокатів України ТАРАС ЛАМАХ 
Завантажити PDF (6.41 Мб)