Україна знову не змогла продати спецдозвіл на нафту і газ у Полтавській області

post-img

2 хв читати

Аукціон з продажу 20-річного спецдозволу на користування Венеславівською нафтогазовою ділянкою в Полтавській області знову провалився, навіть попри знижену вдвічі ціну.

Про це повідомляє система ProZorro.

На торги зареєструвався лише один учасник — компанія Газ-МДС із групи Надра-Геоінвест, що зробило проведення аукціону неможливим.

Стартова ціна була знижена до 20,56 млн грн — удвічі менше, ніж на першому аукціоні у 2024 році. Однак і це не привернуло інвесторів. Це вже третя невдала спроба продати ділянку.

Венеславівська площа розташована у Миргородському районі та належить до перспективного Глинсько-Солохівського газонафтоносного району, де відкрито кілька великих родовищ.

Для порівняння, інша ділянка на Полтавщині — Новодиканська — була нещодавно продана Укргазвидобуванню майже за 739 млн гривень, що вдвічі перевищило стартову ціну.

Без автора