Адаптивний карантин: рекомендації бізнесу від МОЗ

Заступник Міністра охорони здоров’я і головний санітарний лікар України Віктор Ляшко опублікував рекомендації для бізнесу на період адаптивного (пом”якшеного) карантину, який розпочався з 11 травня.

Для всіх видів бізнесу рекомендується:

  • кожному співробітнику перед роботою повинні виміряти температуру, якщо вона вище 37,2 – він не допускається до роботи;
  • кожна торгова точка повинна бути оснащена засобами гігієни при вході;
  • масковий режим як для відвідувачів, так і для працівників;
  • потрібно дотримуватися соціальної дистанції в 1,5 метра;
  • працівники повинні надягати одноразові рукавички під час роботи;
  • регулярна дезінфекція приміщень після відвідин клієнтів

Зокрема, у перукарні та салони краси прийти можна тільки по запису з дотриманням часового інтервалу і соціальної дистанції, при вході повинні бути засоби для гігієни та всі повинні бути одягнені в маски, після кожного клієнта повинна проводитися дезінфекція.

Власники кафе, ресторанів і барів повинні при можливості замінити м’які крісла на такі, що піддаються дезінфекції. Правила соціальної дистанції в 1,5 метра і носіння масок зберігаються. Видавати людям меню заборонено – воно повинно бути розташоване біля входу або місця прийняття замовлення.

Адміністрації продовольчих, непродовольчих магазинів та ТРЦ потрібно стежити, щоб у приміщенні не знаходилося більш як 1 людини на 10 кв. метрів. Потрібно також зробити маркування для дотримання дистанції в 1,5 метра. Біля входу, крім антисептиків, потрібно розмістити інформаційні матеріали про те, як протидіяти коронавірусній хворобі.

Для роботи в офісах також діють обмеження за кількістю людей на 10 кв. метрів. Рекламні брошури, журнали повинні бути недоступними для клієнтів. Співробітники повинні мити руки як мінімум кожні 3 години й уникати контактів з людьми, що мають ознаки респіраторних захворювань.