Аграрний реєстр запустили у пілотному режимі

Аграрії отримали безкоштовний онлайн-сервіс для оперативної взаємодії з органами державної влади – Державний аграрний реєстр.

На пілотному етапі ДАР об’єднує інформацію з 4-х реєстрів: Державний земельний кадастр, Реєстр юридичних та фізичних осіб, Реєстр речових прав і Реєстр тварин.

Зареєстровані агровиробники зможуть подавати заявки на виправлення помилок в кадастрі, подавати документи на отримання держпідтримки та перевіряти інформацію про себе цих реєстрах.

Щоб створити свій онлайн-кабінет в ДАР, необхідно мати актуальний електронний цифровий підпис (ЕЦП). Реєстрація безкоштовна та доступна усім без винятку аграріями, навіть якщо користувач не зареєстрований як с/г виробник. Зареєструватися можна з 5 лютого за посиланням www.ar.gov.ua 

У шести пілотних областях (Київській, Черкаській, Одеській, Львівській, Волинській та Миколаївській) мобільні бригади операторів допомагатимуть усім бажаючим  зареєструватися, збиратимуть відгуки про функціонал і роботу системи та пропозиції щодо її покращення.

За допомогою реєстру заплановане запровадження програм таргетованої державної підтримки та оцінка її ефективності. Можливості для корупції будуть зменшені через прозорий розподіл, а також публічний доступ до інформації про державну підтримку.