АПУ запрошує на ХІ Щорічний судовий форум «Воєнна трансформація правосуддя»

Асоціація правників України спільно з Проєктом ЄС «Право-Justice» запрошують на XI ЩОРІЧНИЙ СУДОВИЙ ФОРУМ – один з наймасштабніших та найвпливовіших заходів року на юридичному ринку країни.

Форум відбудеться 7-8 грудня 2022 року у змішаному форматі (офлайн та онлайн).

 ПРОГРАМА та деталі заходу доступні за посиланням.

Мета Форуму – обговорення з представниками судових інституцій, міжнародними та національними експертами актуальних питань, пов’язаних з функціонуванням судової системи в Україні в умовах воєнного стану.

Участь у форумі візьмуть представники Верховного Суду, Верховної Ради України, Офісу Генерального прокурора, Міністерства юстиції України, судді, міжнародні експерти та представники Проєкту ЄС «Право-Justice», а також практикуючі юристи та представники ЗМІ.

Гостем події стане Голова Верховного Суду Всеволод Князєв.

 Серед експертів 7 грудня:

  • Роман Бабій, член Комітету ВРУ з питань правової політики, Голова робочої групи з питань цифровізації правосуддя
  • Іван Міщенко, Заступник голови Конкурсної комісії з добору кандидатів у члени ВККС, суддя Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду
  • Богдан Моніч, Голова Ради суддів України
  • Роман Маселко, член Вищої ради правосуддя, член Громадської ради доброчесності ГО ВО «Автомайдан», екс-член правління фундації DEJURE, екс-голова Ради громадського контролю НАБУ
  • Ірина Кірєєва, заступниця директора департаменту – начальниця Управління міжнародного співробітництва Департаменту санкційної політики Міністерства юстиції України презентує концепцію унікального спеціального компенсаційного механізму відшкодування шкоди, завданої Україні внаслідок збройної агресії Російської Федерації.

Доступні формати участі:

  • 7 -8 грудня  – онлайн 

Реєстрація для участі онлайн

  • 7 грудня – офлайн (м.Київ, центр), 8 грудня – онлайн

Реєстрація для участі офлайн

Зверніть увагу, кількість мість для участі в офлайні обмежена. Участь буде підтверджена на пошту.

Участь у події – безкоштовна. Організаційний комітет заходу щоденно працює над наповненням програми, щоб в цей нелегкий час, кожен зацікавлений отримав доступ до якісного контенту. Внесок за участь здійснюється на ваш розсуд у вигляді донату. 20% всіх внесків Асоціаціця передає на підтримку членів АПУ, які постраждали внаслідок повномасштабної війни.

Підтримати АПУ

За додатковою інформацією щодо заходу звертайтесь за тел.: +38 (096) 742-71-07 (WhatsApp, Telegram) або пишіть на адресу: [email protected].