Базою для «інвестиційних нянь» буде оновлений офіс UkraineInvest

Мінекономіки підтримує законопроект № 3760 про «інвестиційних нянь» як одну із найпрогресивніших новацій, що допоможе новому бізнесу відкриватися в Україні.

Законопроект пропонує переваги для нових інвесторів – виділення землі на пільгових умовах, звільнення від сплати податку на прибуток, від сплати певних імпортних мит в межах 30% від вартості проекту протягом десятирічного періоду. Інвестиційний договір буде підписуватися напряму з КМУ.

За словами Міністра економіки, базою для «інвестиційних нянь» буде оновлений UkraineInvest – Офіс по залученню і підтримці інвестицій.

Вже сформована нова наглядова рада, яку очолив Леван Варшаломідзе, заступниця – Олекса Чопівська. В наглядову раду входять керівник Американської торгової палати Андрій Гундер, виконавчий директор ЄБА Анна Дерев’янко, замголови Офісу Президента України Юлія Ковалів.

Нагадаємо, що Офіс по залученню і підтримці інвестицій  було створено ще у 2016 році (постанова уряду № 740 від 19.10.2016) як тимчасовий консультативно-дорадчий орган Кабінету Міністрів, для сприяння взаємодії інвесторів з державними органами і органами місцевого самоврядування, відповідними суб’єктами господарювання при підготовці і реалізації ними інвестиційних проектів із залученням прямих іноземних інвестицій.