Чи зобов’язаний орендар землі надавати ДПС копію договору?

Орендар земельної ділянки державної або комунальної власності зобов’язаний надати копію договору оренди до відповідного податкового органу.

Копія надається у 5-денний строк після державної реєстрації права оренди.

А в разі оренди земельної ділянки в комплексі з розташованим на ній водним об’єктом – копія надається також відповідному територіальному органу центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері розвитку водного господарства.

Такі норми передбачено абзацем п’ятим частини другої ст. 25 Закону № 161-XIV «Про оренду землі»