ДБР передало ЗСУ озброєння, вилучене під час розслідування розкрадання майна з військової частини

Працівники ДБР за сприяння військової контррозвідки СБУ забезпечили передачу одній із військових частин Рівненщини зброї, комплектуючих частин та боєприпасів.

Засоби ураження були вилучені раніше у межах розслідування кримінального провадження щодо розкрадання майна військової частини.

За експертними оцінками, ринкова вартість озброєння складає понад 1 млн грн.

Серед переданого, зокрема:

  • складові до гвинтівок;
  • запасні частини до усіх можливих комплектацій автомата Калашникова, пістолета Макарова, пістолетів-кулеметів та іншої стрілецької зброї;
  • складові до великокаліберних кулеметів НСВ-12,7 «Утьос», станкового кулемета ДШК, станкового автоматичного гранатомета АГС-17 «Полум’я» та багато іншого.

Озброєння виявили працівники ДБР в одного зі фігурантів провадження, який намагався його продати через Інтернет ще до повномасштабного вторгнення.

Провадження розслідувалось за ч. 1 ст. 263, ч. 1 ст. 366, ч. 3 ст. 410 КК України. Після зняття арешту на озброєння – воно відразу було направлено на захист країни.

Процесуальне керівництво здійснювала Рівненська спеціалізована прокуратура у військовій та оборонній сфері Західного регіону України.