Дізнатись про наявність виконавчого провадження та сплатити заборгованість можна онлайн

Державне підприємство «Національні інформаційні системи» запровадило новий сервіс, який спростить доступ до інформації щодо виконавчого провадження, – на вебпорталі «Онлайн будинок юстиції» (https://online.minjust.gov.ua/) у розділі «Послуги/Виконавчі провадження».

Сервіс надає можливість людині ознайомитися з усіма матеріалами виконавчого провадження, стороною якого вона є. Також можна сплатити суми заборгованості в рамках відповідного виконавчого провадження онлайн. Крім того, будь-хто може перевірити, чи не відкрите виконавче провадження відносно нього.

Не обов’язково знати номер виконавчого провадження та мати постанову про відкриття виконавчого провадження, яка містить ідентифікатор, щоб переглянути матеріали виконавчого провадження та погасити борг. Новий сервіс передбачає доступ до матеріалів виконавчого провадження в особистому кабінеті на порталі ОБЮ. Відтак, достатньо лише здійснити авторизацію на порталі за допомогою електронного цифрового підпису.

Враховуючи ситуацію, пов’язану з карантинними заходами в країні, така послуга значно спростить доступ до інформації щодо виконавчого провадження сторонами та зекономить час.