Для експортерів створили єдиний веб-портал

На платформі Дія.Бізнес запущено Єдиний експортний веб-портал export.gov.ua – онлайн-платформу для експортерів та компаній, зацікавлених в експорті. Вся інформація на веб-порталі, включаючи стандартні форми, необхідні для різних процедур та запитів, є безкоштовною.

Метою запуску веб-порталу є підвищення рівня національного експорту та надання підтримки підприємствам для виходу на нові ринки, а також іноземним компаніям, що зацікавлені в імпорті товарів та послуг з України і налагодженні партнерських відносин.

Очікується, що використання експортерами онлайн-платформи пришвидшить розвиток малих і середніх підприємств в усіх регіонах України. Також веб-портал дозволить виробникам більше використовувати інструменти електронної комерції, що є актуальним в умовах пандемії коронавірусу.

Єдиний експортний веб-портал передбачає:

  • чітко впорядковану інформацію: що необхідно підприємцю на різних етапах експортної діяльності, які інструменти знадобляться для аналізу зовнішніх ринків, як ними користуватись та які  вимоги до продукції, експортні процедури, сертифікація тощо;
  • поради з дослідження зарубіжних ринків, аналітика потенційних ринків збуту;
  • можливості щодо сприяння пошуку покупців за кордоном, підтримка участі у міжнародних ділових заходах;
  • сервіси, які допомагають вирішувати широкий спектр завдань, пов’язаних з інтернаціоналізацією бізнесу — від аудиту експортної діяльності підприємства до пошуку партнерів за кордоном;
  • дані про зовнішні ринки.