Касові апарати будуть реєструватися онлайн

Державна фіскальна служба України презентувала нову інформаційну систему реєстрації та обліку реєстраторів розрахункових операцій – e-Receipt (електронний касовий чек).

Система e-Receipt передбачатиме онлайн-реєстрацію пристроїв (персональні комп’ютери, планшети, смартфони) без подання до контролюючих органів будь-яких паперових документів та не потребуватиме абонентської плати за користування нею, розповів  в.о. голови ДФС Мирослав Продан під час зустрічі з бізнесом.

Нова система може бути встановлена та підтримуватиметься будь-яким пристроєм. Вона передбачатиме програмне забезпечення для платника (продавця), покупця та ДФС, а також буде інтегрована з Електронним кабінетом платника.

Всі кейси цієї системи будуть безкоштовними для її користувачів та не потребуватимуть абонентської плати за користування. Крім того, система e-Receipt працюватиме цілодобово та міститиме значний масив інформації для забезпечення потреб її користувачів.

За словами очільника ДФС, існуюча на сьогодні система реєстрації та обліку РРО є недосконалою, незручною та високовартісною для платника податків. Система e-Receipt простіша, адже працюватиме онлайн: електронний чек генеруватиметься, реєструватиметься в системі ДФС і доповнюватиметься QR-кодом, після чого передаватиметься на пристрій.

Зазначимо, що у нині функціонуючій системі реєстрації та обліку РРО 109 тисячами суб’єктами господарювання зареєстровано 283 тисяч РРО.