До звільнення заступника глави СБУ Баранецького причетна фсб рф, – Державне бюро розслідувань

У Державному бюро розслідувань заявили, що ФСБ РФ зіграло велику роль у звільненні з посади заступника глави СБУ Руслана Баранецького, замість нього лобіювали призначення Андрія Наумова.

Про це повідомляє видання “Цензор.НЕТ” з посиланням на пресслужбу ДБР.

З оприлюднених розмов колишнього заступника секретаря РНБО Володимира Сівковича та ексочільника Головного управління СБУ в АР Крим Олега Кулініча стає відомо, що Кулініч лобіював призначення Андрія Наумова на посаду першого заступника голови СБУ.

За даними ДБР, сам Кулініч співпрацював із ФСБ РФ. Його діяльність курував так званий “політичний офіс” у Москві, який організували за завданням ФСБ РФ ексзаступник секретаря РНБО Володимир Сівкович і колишній голова Адміністрації Президента України Андрій Клюєв.

Так, у розмові Сівкович запитував: “А Департамент контррозвідки повністю не його (ексголови СБУ Івана Баканова, – ред.)?

Кулініч відповів: “Ну, я скажу таким чином, я там плюс-мінус стримую ****. Тому, ну, задача на це місце вивести “Охотника” (ексначальник ГУ ВБ СБУ Андрій Наумов – ред.).

Так, на посаду першого заступника глави СБУ замість Руслана Баранецького лобіювали Наумова.

“Ну, замість Баранецький”, – сказав на записах Сівкович. Він наполягав, щоб Наумова призначили першим заступником глави СБУ.