Електронний суд оновлюється

Верховна Рада підтримала ініціативу ДСА України щодо поетапного запровадження Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи (ЄСІТС).

Це відкриває можливості для якнайшвидшого введення в промислову експлуатацію значної кількості підсистем ЄСІТС, що вже розроблені.

Нагадаэмо, що з червня 2020 року система “Електронний суд” працює в режимі дослідної експлуатації практично в усіх судах. За останні місяці введено в дію ряд нових елементів цієї підсистеми, в тому числі Електронний кабінет судді. Впроваджується інструмент обміну даними з корпоративними управлінськими системами банків та великих компаній. Найближчим часом запрацює Електронний кабінет адвоката. Показала свою ефективність і система участі в судових засіданнях в режимі відеоконференцзв’язку. На сьогоднішній день щотижня проводяться тисячі судових засідань в режимі відеоконференції.

Нещодавно відбулось поновлення програмного забезпечення Електронного суду. Відтепер, кожен суддя у власному електронному кабінеті матиме змогу: дистанційно переглядати матеріали всіх розподілених на нього справ; отримувати повідомлення в електронний кабінет щодо нових документів, які подані по справах судді, або щодо надходження нових розподілених справ.