Фінансовий лізинг: до участі в держпрограмі запрошують лізингодавців та бізнес

У Міністерстві фінансів України відбулось підписання перших трьох угод з лізинговими компаніями для участі у Державній програмі «Доступний фінансовий лізинг 5-7-9%».

Дану програму запроваджено для спрощення доступу мікро, малого і середнього бізнесу до фінансового лізингу, а також розширення альтернативних джерел фінансування інвестицій ММСП.

Фінансовий лізинг для підприємництва – один із дієвих інструментів, без якого важко уявити повноцінний розвиток малого бізнесу та економіки країни, запевняють у Мінфіні. Відсутність необхідності внесення застави, менший розмір власного внеску підприємства, більш оперативний розгляд лізингової заявки та оформлення договору – такі переваги лізингової форми фінансування, порівняно з класичним банківським кредитуванням.

ММСП можуть отримати в лізинг транспорт, техніку, обладнання і навіть нерухомість для своєї господарської діяльності і пришвидшення розвитку бізнесу.

Нагадаємо, що 21 жовтня 2021 року постановою КМУ запроваджено  державну програму підтримки суб’єктів мікро, малого та середнього підприємництва за договорами фінансового лізингу, розроблену Мінфіном.

Перші угоди укладено 16.12.2021 з лізинговими компаніями ТОВ «ОТП Лізинг», ТОВ «УЛФ-Фінанс» і ТОВ «Бест Лізинг» для участі у Програмі.

Фонд розвитку підприємництва запрошує до участі лізингодавців та представників мікро, малого і середнього підприємництва.