ФОП можуть оштрафувати за відсутність трудового розпорядку

Мінсоцполітики у листі № 568/0/22-17/134 зазначає, що відсутність у роботодавця правил внутрішнього трудового розпорядку є порушеннями законодавства про працю.

Фізична особа – підприємець у розумінні норм Кодексу законів про працю виступає роботодавцем, тому має розробляти правила внутрішнього трудового розпорядку. При цьому трудовим колективом є особи, які уклали з ним трудовий договір.

Роботодавці, винні у порушенні законодавства про працю, несуть фінансову та адміністративну відповідальність:

– ст. 265 КЗпП (Відповідальність за порушення законодавства про працю) передбачає, що ФОП, які використовують найману працю, несуть відповідальність у вигляді штрафу в разі порушення вимог трудового законодавства, у розмірі мінімальної заробітної плати. Даний штраф є фінансовою санкцією і не належать до адміністративно-господарських санкцій, визначених главою 27 Господарського кодексу України. Сплата штрафу не звільняє від усунення порушень законодавства про працю;

– ст. 41 КпАП (Порушення вимог законодавства про працю та про охорону праці) передбачає накладення штрафу на ФОП від двадцяти до сорока неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.