Гетманцев прогнозує перезавантаження Бюро економічної безпеки до кінця року

Перезавантаження Бюро економічної безпеки з призначенням нового керівника та переатестацією працівників можна і необхідно провести до кінця поточного року.

Про це повідомив голова Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцевпередає Інтерфакс-Україна.

“Думаю, що до кінця року ми маємо вже навести там порядок повністю”, – сказав він в інтерв’ю агентству.

Нардеп уточнив, що, крім внесення зміни до законодавства про БЕБ, необхідно провести атестацію та призначити нового керівника за участю міжнародників.

За його словами, те саме потрібно зробити у митниці та податковій службі.

Глава комітету зазначив, що поява пункту про перезавантаження БЕБ у меморандумі з МВФ не випадкова, оскільки партнери стежать за діяльністю Бюро і також незадоволені його результатами.

“БЕБ – це найважливіший орган у сфері контролю за використанням фінансів, які вони (партнери, – ред.) надають нам зараз і будуть надавати на відновлення. Це орган номер один. І залишити цей напрямок у тому стані, в якому він зараз, неможливо. Податкові міліціонери не повинні становити 80% персонального складу”, – наголосив Гетманцев.

Як повідомлялося, у лютому комітет ВР з питань фінансів, податкової та митної політики визнав незадовільною роботу керівництва Бюро економічної безпеки (БЕБ).

На початку березня у парламенті зареєстрували законопроєкт, який пропонує достроково припинити повноваження директора Бюро економічної безпеки Вадима Мельника та його заступників.