Хто претендує на посади членів ВККС

На посади членів Вищої кваліфікаційної комісії суддів станом на 15 серпня 2022 року претендують вже 95 кандидатів.

При цьому очікується, що до 22 серпня (кінцевої дати подання документів) їх буде ще більше.

Жодних даних про біографії чи посади кандидатів наразі не оприлюднено. Окрім того, зараз повністю закриті декларації, переліки посадовців держорганів тощо, тому «Судово-юридична газета» провела власне дослідження, хто претендує до ВККС за наявними у мережі даними.

Отже, документи вже подали:

Місцеві загальні суди

Нестеренко Євген Володимирович – суддя Первомайського районного суду м. Чернівці.

Католікян Михайло Олександрович – суддя Кіровського районного суду м. Дніпропетровська.

Яворська Наталія Іванівна – суддя Городоцького районного суду Львівської області.

Дмитрієва Марія Михайлівна – суддя Комунарського районного суду м. Запоріжжя.

Братасюк Віктор Миколайович – суддя Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області.

Рудаков Дмитро Ігорович – суддя Червоноградського міського суду Львівської області.

Березюк Вікторія Володимирівна – суддя Новомосковського міськрайонного суду Дніпропетровської області.

Войтов Геннадій Васильович – суддя Київського районного суду м. Одеси.

Даценко Василь Миколайович – суддя Лубенського міськрайонного суду Полтавської області.

Фазикош Олексій Васильович – суддя Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області.

Гаєва Людмила Вадимівна – суддя Приморського районного суду м. Одеси.

Пендюра Леонід Олександрович – суддя Біляївського районного суду Одеської області.

Губницький Дмитро Григорович – суддя Ленінського районного суду м. Миколаєва.

Черевко Сергій Павлович – суддя Малиновського районного суду м. Одеси.

Гарасимків Лілія Іванівна – суддя Дрогобицького міськрайонного суду Львівської області.

Майна Ганна Євгенівна – суддя Новомосковського міськрайонного суду Дніпропетровської області.

 

Загальні апеляційні суди

Никифоряк Любомир Петрович – суддя Донецького апеляційного суду.

Гришин Геннадій Анатолійович – суддя Донецького апеляційного суду.

Яковлєва Вікторія Сергіївна – суддя Харківського апеляційного суду.

 

Адміністративні суди

Бояринцева Марина Анатоліївна – суддя Окружного адміністративного суду Києва.

Богоніс Михайло Богданович – суддя Вінницького окружного адміністративного суду.

Голуб Вікторія Анатоліївна – суддя Донецького окружного адміністративного суду.

Новікова Тамара Вадимівна – суддя Черкаського окружного адміністративного суду.

Трофімова Лариса Віталіївна – суддя Черкаського окружного адміністративного суду.

Брегей Роман Іванович – суддя Кіровоградського окружного адміністративного суду.

Завальнюк Ігор Вікторович – суддя Одеського окружного адміністративного суду.

Воловик Сергій Володимирович – суддя Сумського окружного адміністративного суду.

Сало Павло Ігорович – суддя Вінницького окружного адміністративного суду.

 

Апеляційні адміністративні суди

Перцова Тетяна Сергіївна – суддя Другого апеляційного адміністративного суду.

Чумак Сергій Юрійович – суддя Третього апеляційного адміністративного суду.

Глушко Ігор Володимирович – суддя Восьмого апеляційного адміністративного суду.

Бойко Андрій Володимирович – суддя П’ятого апеляційного адміністративного суду.

 

Господарські суди

Джепа Юлія Артурівна – суддя Господарського суду Сумської області.

Бездоля Дмитро Олександрович – суддя Господарського суду Одеської області.

Погрібна Світлана Василівна – суддя Господарського суду Полтавської області.

Злепко Назар Іванович – суддя Господарського суду Луганської області.

 

Судді у відставці

Харченко Микола Сергійович – суддя Апеляційного суду м. Севастополь у відставці

Варикаша Олександр Дмитрович – суддя Апеляційного суду Одеської області у відставці, адвокат.

Галій Степан Петрович – суддя Київського районного суду м. Одеси у відставці.

Совгира Дмитро Іванович – суддя Сьомого апеляційного адміністративного суду у відставці.

Короїд Юрій Миколайович – суддя Чернігівського апеляційного суду у відставці.

Пономаренко Іван Петрович – суддя Тернівського міського суду Дніпропетровської області у відставці.

Потильчак Олександр Іванович – суддя Верховного Суду України у відставці, тренер Національної школи суддів України.

Нерушка Тетяна Іванівна – суддя Кіцманського районного суду Чернівецької області у відставці

 

Адвокати

Громовий Олег Валентинович – адвокат (Київ).

Жеба Дмитро Миколайович – адвокат (Суми).

Семків Микола Нестерович – адвокат (Івано-Франківськ).

Селецька Олена Віталіївна – адвокат (Київ).

Лясковець Олексій Володимирович – адвокат (Запоріжжя).

Рибченко Олександр Георгійович – адвокат (Київ).

Трет’якова Тетяна Юріївна – адвокат (Харків).

Варишко Петро Васильович – адвокат (Київ).

Макаренко Олександр Юрійович – адвокат (Дніпро).

Алтухов Андрій Васильович – адвокат (Полтава).

Журавська Лариса В’ячеславівна – адвокат (Київ).

Соловйова Марина Михайлівна – адвокат (Київ), депутат Київської міської ради IX скликання (фракція партії «УДАР»).

Федоров Дмитро Анатолійович – адвокат (Київ).

Мягкоход Юрій Володимирович – адвокат (Київ), екссуддя Солом’янського районного суду Києва.

Раданович Григорій Михайлович – адвокат (Львів).

Халаджи Ольга Володимирівна – адвокат (Донецька область).

Фещик Наталія Миколаївна – адвокат (Київ).

Сокалюк Всеволод Петрович – адвокат (Одеса).

Волкова Людмила Миколаївна – адвокат (Київ), раніше – суддя Харківського окружного адміністративного суду.

Коновал Тарас Павлович – адвокат (Київ).

Чернега Роман Тарасович – адвокат, раніше народний депутат Верховної Ради VII скликання та ексголова Державної служби з питань праці.

Доненко Олена Володимирівна – адвокат (Дніпро).

Берназюк Інна Миколаївна – адвокат, представник Уповноваженого у сфері захисту персональних даних Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради з прав людини.

 

Науковці

Бернюков Анатолій Миколайович – професор кафедри правових та інформаційних технологій Хмельницького інституту соціальних технологій університету «Україна», д. ю. н.

Мотлях Олександр Іванович – професор кафедри кримінального права та процесу юридичного факультету Національного авіаційного університету, д. ю. н.

Монаєнко Антон Олексійович – головний науковий співробітник відділу дослідження проблем взаємодії держави та громадянського суспільства Київського регіонального центру Національної академії правових наук, д. ю. н., професор.

Дубинський Олег Юрійович – проректор з науково-педагогічної роботи, економічних, юридичних та соціальних питань Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова (Миколаїв), доктор юридичних наук, професор кафедри морського та господарського права.

Стратонов Василь Миколайович – професор кафедри цивільного та кримінального права та процесу юридичного факультету Чорноморського національного університету ім. П. Могили (Миколаїв), д. ю. н.

Коверзнев Вадим Олександрович – професор, старший науковий співробітник Державної установи «Інститут економіко-правових досліджень ім. В. К. Мамутова Національної академії наук України», д. ю. н.

Василаш Василь Михайлович — доцент кафедри кримінального права та кримінології Львівського національного університету ім. І. Франка, адвокат.

Рабовська Світлана Янівна – доцент кафедри нотаріального та виконавчого процесу та адвокатури юридичного факультету Київського національного університету ім. Т. Шевченка.

Бондаренко-Зелінська Надія Леонтіївна – доцент, професор кафедри цивільного права та процесу Хмельницького університету управління та права ім. Л. Юзькова.

Величко Валерій Олександрович – доцент кафедри державного будівництва Національного юридичного університету ім. Я. Мудрого.

Марцеляк Олег Володимирович – завідувач кафедри конституційного права Київського національного університету ім. Т. Шевченка, д. ю. н.

Губань Радим Васильович – завідувач кафедри правознавства Національного педагогічного університету ім. М. Драгоманова, д. ю. н.

Рябчинська Олена Павлівна – професор, завідувач кафедри кримінального права, процесу та криміналістики Класичного приватного університету (Запоріжжя), д. ю. н.

Сабодаш Роман Богданович – доцент кафедри цивільного права Київського національного університету ім. Т. Шевченка, адвокат.

 

Держслужбовці

Аніщенко Тетяна Сергіївна – заступник начальника Південно-східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції у Запорізькій області, адвокат.

Перова Олена Володимирівна – начальник відділу претензійно-позовної роботи юридичного управління Державної судової адміністрації.

Цибуля Олег Володимирович – начальник відділу правового забезпечення та супроводження представництва у судах Юридичного управління НАБУ.

Бєлова Олена Іларіонівна – головний спеціаліст Департаменту організаційно-контрольної діяльності, правового та аналітичного забезпечення Офісу Генерального прокурора.

Норець Роман Юрійович – керівник Управління внутрішнього контролю апарату Національного агентства з питань запобігання корупції.

 

Правоохоронні органи

Ращенко Євген Миколайович – начальник відділу правового забезпечення Головного управління Національної поліції в Одеській області, підполковник поліції.

Сав’юк Максим Ігорович – детектив Національного антикорупційного бюро України

Мазур Оксана Степанівна — прокурор Київської обласної прокуратури, раніше викладала в Національній академії прокуратури.

Дичко Володимир Олександрович – прокурор Одеської обласної прокуратури.

Пуха Ірина Юріївна – прокурор Офісу Генерального прокурора.

Шейгець Валентин Михайлович – прокурор Новоселицького відділу Чернівецької окружної прокуратури

Ширант Алла Анатоліївна – прокурор Офісу Генерального прокурора.

Приватні виконавці

Ніколаєв Сергій Вікторович – приватний виконавець (Київська область).

Крім того, у конкурсі на посаду члена ВККС має намір взяти участь кандидатка Вознюк Оксана Леонідівна. Точної інформації про поточне місце роботи кандидатки немає, однак людина з таким ім’ям та прізвищем раніше була вказана як співробітник апарату Вищого антикорупційного суду.

Джерело: Судово-юридична газета