Із 01.01.2022 всі платники єдиного податку 2-4 груп повинні використовувати РРО

Із 01 січня 2022 року всі платники єдиного податку другої – четвертої груп при здійсненні господарської діяльності мають використовувати реєстратори розрахункових операцій та/або програмні реєстратори розрахункових операцій.

Це передбачено Законом України від 01 грудня 2020 року № 1017-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо лібералізації застосування реєстраторів розрахункових операцій платниками єдиного податку та скасування механізму компенсації покупцям (споживачам) за скаргами щодо порушення встановленого порядку проведення розрахункових операцій частини суми застосованих штрафних санкцій», яким внесено зміни до п. 61 підрозд. 10 розд. XX «Інші перехідні положення» Податкового кодексу України від 02.12.2010 №2755-VI.

Інформація про використання ПРРО (покрокові інструкції зі встановлення та налаштування, відеоуроки) розміщена на сайті ДПС за посиланням https://tax.gov.ua/baneryi/programni-rro/.
Відеоуроки щодо формування електронної печатки для ПРРО розміщено за посиланням:  https://tax.gov.ua/baneryi/programni-rro/elektronni-dovirchi-poslugi/