Калуський міськрайонний суд вперше виніс вирок у справі не виконання обмежувальних приписів

Калуський міськрайонний суд Івано-Франківської області вперше розглядав справу про обвинувачення чоловіка за статтею 390-1 Кримінального кодексу України (невиконання обмежувальних заходів, обмежувальних приписів або непроходження програми для кривдників), – повідомляє прес-служба Судової влади України.

Під час розгляду справи, суд з’ясував, що рішенням Калуського міськрайонного суду Івано-Франківської області видано обмежувальний припис, яким обвинуваченому заборонено:

– перебувати в місці проживання (перебування) потерпілого;

– наближатися до нього ближче 100 метрів до місця проживання (перебування);

– особисто і через третіх осіб розшукувати потерпілого, якщо він за власним бажанням перебуває у місці, невідомому обвинуваченому;

– переслідувати його та в будь-який спосіб спілкуватися з ним.

Проте обвинувачений перебував по місцю проживання потерпілого та вчинив стосовно нього домашнє насильство психологічного характеру, чим умисно не виконував встановлені рішенням суду обмежувальні приписи, які були до нього застосовані.

Прокурор у судовому засіданні просила призначити обвинуваченому покарання у виді 1 місяця арешту.

Обвинувачений свою вину у вчиненні інкримінованого йому кримінального правопорушення визнав повністю, щиро розкаявся за вчинене.

З’ясувавши думку учасників судового провадження, дослідивши матеріали справи, суд вирішив призначити покарання у вигляді одного місяця арешту. Після набрання вироком законної сили, обвинуваченого потрібно затримати та направити до місця відбування покарання.