Київський апеляційний суд залишив Дубінському запобіжний захід без змін: тримання під вартою

У Київському апеляційному суді 7 грудня тривало засідання суду щодо народного депутата Олександра Дубінського. Захисники подавали апеляційну скаргу стосовно тримання нардепа під вартою. Суд лишив цей запобіжний захід без змін.

Про це повідомляє Суспільне.

“Сьогодні я пройшов рентген нарешті. За медичним висновком, який мені наданий у Київському слідчому ізоляторі, у мене зламане 10-те та 11-те ребро з лівого боку. Це фактично встановлює катування”, — повідомив Дубінський перед засіданням.

Після ухвали суду Олександр Дубінський розповів, що його дві ночі поспіль били, переводивши для цього з подвійної камери СІЗО до кримінальної. Він сказав, що, на його думку, це аби спонукати його свідчити, або змінити свої свідчення, або змінити публічну думку про владу, яку Дубінський виголошує.

Дубінський розповідає: спершу просив про офіційне медобстеження в СІЗО, йому відмовили, потім адвокати звернулися до Шевченківського суду з цим проханням, там видали відповідну ухвалу, в СІЗО її не виконали, потім подали клопотання у ВАКС. І врешті сьогодні Дубінському зробили рентген, що підтвердив перелами 2 ребер. Висновок медобстеження передали захисникам. Вони будуть клопотати, аби Дубінського перевели в інше місце утримання, одиночні камери — задля безпеки.