Мін’юст шукає юристів у Секретаріат Уповноваженого в справах ЄСПЛ

Секретаріат Уповноваженого у справах ЄСПЛ шукає правників для забезпечення захисту інтересів України в ЄСПЛ і представництва інтересів держави на міжнародному рівні.

“Зараз як ніколи державі потрібні юристи-міжнародники, які не бояться труднощів та мають прагнення самовіддано працювати для забезпечення Україною позитивного міжнародного іміджу”, – йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що ця р Робота вимагає високого рівня володіння англійською мовою, вміння працювати з великим об’ємом інформації та високою інтенсивністю. Розуміння практики ЄСПЛ та відданість справі – великий плюс. Кандидатами на посаду, які шукають можливості стати причетними до чогось великого, розширити свій кругозір спілкуванням зі знавцями Конвенції та практики ЄСПЛ, мають бути громадяни України, які вільно володіють українською мовою, мають освітній ступінь не нижче бакалавра або молодшого бакалавра у галузі знань «Право» або «Міжнародне право», а також володіють однією з офіційних мов Ради Європи.

Охочих долучитися до команди Секретаріату Уповноваженого у справах ЄСПЛ Міністерства юстиції України просять надсилати резюме, мотиваційні листи на e-mail: [email protected]