Мінекономрозвитку запрошує бізнес розповісти про очікування від державної підтримки експортерів

Мінекономрозвитку розпочало опитування представників українського бізнесу щодо ефективності інструментів та системи державної підтримки експорту в Україні, щоб з’ясувати наскільки дієвими є заходи з підтримки експортерів та комунікація можливостей підтримки експорту з боку органів державної влади.

Опитування триватиме протягом березня-квітня 2019 року. Взяти участь в опитуванні можна за посиланням>>>

Щорічне проведення такого опитування українських бізнес-кіл визначене положеннями Експортної стратегії України на період 2017-2021 років. Його результати будуть проаналізовані фахівцями Мінекономрозвитку і використані при розробці рекомендацій державним агенціям, відповідальним за реалізацію заходів з підтримки експорту в Україні.

Експортна стратегія України – документ, що визначає основні орієнтири для розвитку торговельних відносин України, подолання перешкод та використання наявних можливостей для розвитку експорту. Ухвалена Кабінетом Міністрів України 27 грудня 2017 року. Мета – забезпечити перехід до експорту наукомісткої інноваційної продукції для сталого розвитку та успіху України на світових ринках.