Міністр оборони Резніков заявив, що не отримував пропозицій очолити Мінстратегпром

Глава фракції «Слуга народу» Давид Арахамія повідомив, що Міністра оборони України Олексія Резнікова переведуть на посаду Міністра з питань стратегічних галузей промисловості, а Міністерство оборони очолить генерал-майор Кирило Буданов.

Окрім того, головою МВС стане Ігор Клименко, а СБУ очолить Василь Малюк (які зараз керують цими відомствами на посадах т.в.о.).

В свою чергу, Олексій Резніков під час пресконференції заявив, що подасть у відставку, якщо Президент України Володимир Зеленський ухвалить таке рішення.

У коментарі журналістам Олексій Резніков сказав, що йому не надходило пропозицій очолити Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості та зазначив, що відмовився б від цієї посади. На його думку, інформація про майбутнє призначення є помилковою.

“Якби раптом мені така пропозиція надійшла б від президента України чи прем’єр-міністра, то я відмовився б від неї, бо я не маю експертизи, яка б дозволяла мені якісно бути міністром Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості. Тому я думаю, що це помилка”, – наголосив Міністр.