Міноборони запустило онлайн-платформу з дерегуляції

Міністерство оборони України запустило портал«Дерегуляція в системі Міноборони», який допоможе підвищити ефективність процесів оборонного відомства.

Платформа спростить реалізацію військовослужбовцями своїх прав, сприятиме ефективній взаємодії бізнесу та міністерства у сфері виробництва, закупівель, логістики та інших напрямів у сфері оборони.

Вебсайт працює в тестовому режимі за посиланням https://deregulation.mod.gov.ua

Заповнивши онлайн-форму, будь-який користувач зможе подати пропозиції щодо змін та оптимізації процесів у системі Міноборони.

«Цей ресурс – інструмент, за допомогою якого будь-хто всередині периметру Міноборони, Збройних Сил або поза ним у цивільному секторі може повідомити нам, яке питання необхідно дерегулювати, що варто змінити. Портал допоможе більш системно реалізувати потенціал змін, який мають військовослужбовці, бізнес, цивільні громадяни, а також інформувати громадянське суспільство про практичні результати реалізації конструктивних пропозицій», – повідомив заступник Міністра оборони України Станіслав Гайдер.

Наразі в Міноборони також триває робота над упорядкуванням нормативної бази міністерства. За результатами цієї роботи замість декількох тисяч фрагментованих нормативних документів буде сформовано оптимальний перелік актів, категоризованих за основними напрямами діяльності міністерства.