Оновлено показники опосередкованої вартості спорудження житла за регіонами

Міністерство розвитку громад та територій України оновило показники опосередкованої вартості спорудження житла за регіонами.

Раніше органи державної статистики призупиняли оприлюднення статистичної інформації, необхідної для розрахунків опосередкованої вартості будівництва, – внаслідок повномасштабної збройної агресії рф. Відтак під час дії ВС для розрахунку показників опосередкованої вартості будівництва використовувалися показники, розраховані станом на 1 січня 2022 року, скориговані на індекс споживчих цін, що надається Держстатом.

Оновлені показники розраховані станом на 1 жовтня 2022 року, опубліковані на сайті Міністерства за посиланням https://cutt.ly/gM8AMjq  та набрали чинності 23 листопада 2022 року.

Показники опосередкованої вартості спорудження житла за регіонами застосовуються при визначенні обсягів державних інвестицій, що спрямовуються на будівництво житла для громадян, які потребують поліпшення житлових умов та державної підтримки відповідно до законодавчих актів України, визначенні розміру пайової участі державних інвестицій у спорудженні такого житла, а також розміру пільгових кредитів, що надаються окремим категоріям громадян для вирішення житлових питань.