Микола Козлов залишає посаду керівника ДП «Інформаційні судові системи»

Очільник підконтрольного Державній судовій адміністрації держпідприємства «Інформаційні судові системи» Микола Козлов полишає посаду.

“Закінчився мій дворічний марафон в рамках проекту ЄСІТС та мого перебування на посаді керівника Інформаційні Судові Системи.
Я прийняв складне рішення та залишаю цей проект, надаючи можливість іншим піклуватись про ІТ судової системи. Це, мабуть, дуже незвично, але в цьому немає будь-якого негативного приводу, фону, корупційних скандалів, неефективного управління чи відсутності результатів роботи команди”, – зазначає Микола Козлов.
При цьому він підкреслює, що попри всі обставини і події, не дивлячись на війну – ДП “ІСС” вже два роки є прибутковим, а кошти підприємства спрямовано на підтримку працівників та інвестовано у потреби судової системи.
“Тому це той випадок, коли хоч і сумно, але не соромно! Час рухатись далі – туди, де є можливості для втілення ідей та їх реалізації. Я хочу щиро подякувати колективу ДП “ІСС” і кожному співробітнику окремо за їх професійне ставлення до справи, за підтримку, готовність допомагати і працювати та просто за щирі людські якості. А також дякую чесним та порядним професіоналам з судів, Державна судова адміністрація України та її теруправлінь.
Успіхів вам та перемоги нам всім!”, – резюмував він.