На період карантину зупиняється перебіг строків звернення за отриманням адмінпослуг

Верховною Радою прийнято Закон України “Про внесення змін до розділу II “Прикінцеві положення” Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)” щодо перебігу строків звернення за отриманням адміністративних та інших послуг під час дії карантину”.

Законом внесено зміни, згідно з якими на період встановлення карантину зупиняється перебіг строків звернення за отриманням адміністративних та інших послуг, визначених законом, та від дня припинення карантину перебіг цих строків продовжується з урахуванням часу, що минув до його зупинення.

Закон дозволяє поновити перебіг строків надання адмінпослуг, щоб карантин не впливав на час отримання послуги, а також забезпечить розгляд “зупинених” заяв за черговістю їх надходження.

Українці зможуть звертатися за адмінпослугами, як і раніше, без обмеження у строках. Адже на час карантину строки звернення за послугами зупинені.  У державних органів з’явиться чіткий алгоритм дій щодо опрацювання заяв, перебіг строків розгляду яких був зупинений.