На підприємствах перевірять законність працевлаштування

Кабінет міністрів прийняв розпорядження № 649-р «Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення», що передбачає проведення Держпраці, ДФС, ПФУ, Нацполіцією та іншими центральними органами виконавчої влади спільно з органами місцевого самоврядування комплексних заходів, спрямованих на детінізацію ринку праці та вдосконалення контролю за оформленням трудових відносин з найманими працівниками.

Зазначеним відомствам доручено до 5 жовтня 2018 року провести інформаційно-роз’яснювальну кампанію про заплановані заходи і неприпустимість допуску до роботи найманих працівників без оформлення з ними трудових відносин.

Починаючи з 5 жовтня 2018 року заплановано проведення комплексних заходів, спрямованих на детінізацію зайнятості та доходів населення.

Також уряд доручив міністерствам та іншим центральним органам виконавчої влади переглянути власні нормативно-правові акти та внести в них зміни для посилення контролю за оформленням трудових відносин з найманими працівниками при реалізації наданих повноважень.