На створення нового табору для російських військовополонених Україна планує витратити кілька мільйонів гривень із держбюджету

В Україні відкриють новий табір для російських військовополонених. На створення нового табору Україна планує витратити кілька мільйонів гривень із держбюджету, зокрема, на розробку документації. Але основну частину витрат, як передбачається, візьмуть на себе міжнародні партнери. Про це повідомив Міністр юстиції України Денис Малюська в ефірі телемарафону.

«Країна потребує міжнародної фінансової підтримки у створенні такого табору. Перший табір облаштували за допомогою, у тому числі, Червоного Хреста та Канади. Сподіваємося, що це відбудеться і в нашому новому таборі для військовополонених», – сказав міністр.

Денис Малюська наголосив, що Україна не має гарантій того, що новий табір для російських полонених буде функціонувати протягом довгого часу. Це залежить від кількості обмінів та їхніх масштабів. Проте наразі є нагальна потреба відкрити новий табір.

«За нашими розрахунками, табір знадобиться вже найближчим часом, тому що кількість військовополонених зростає щодня», – зазначив очільник Мін’юсту.