На Тернопільщині суд конфіскував земельні ділянки, що належали громадянину рф

Підгаєцький районний суд Тернопільської області своїм рішенням від 28 березня 2023 року припинив громадянину рф право власності на земельні ділянки шляхом її конфіскації на користь держави в особі Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області.

Дві земельні ділянки площею  1,2401 га та 1,0389 га з цільовим призначенням – для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташовані на території колишньої Вербівської сільської ради  Підгаєцького району Тернопільської області (на даний час Вербівського старостинського округу Підгаєцької міської ради Тернопільського району Тернопільської області).

Суд прийняв рішення про конфіскацію, враховуючи те, що з 5 листопада 2018 року – дати отримання свідоцтв про право на спадщину, відповідачем не дотримано передбаченої земельним законодавством процедури щодо відчуження набутих земельних ділянок сільськогосподарського призначення протягом року. Відтак, вказані земельні ділянки підлягають конфіскації за рішенням суду.

Рішення суду не набрало законної сили та може бути оскаржено до Тернопільського апеляційного суду протягом тридцяти днів з дня його проголошення.