Найцікавіше за тиждень

Людина бажає вступити до «Гвардії наступу», але отримала повістку: який алгоритм дій?

Якщо людина бажає вступити до «Гвардії наступу», але отримала повістку, алгоритм дій значною мірою залежить від типу цієї повістки. З огляду на це, формуються відповідні документальні звернення від центрів комплектації, через які доброволець вступає до «Гвардії наступу».
Загальна тривалість виплати компенсації становить не більше 6 місяців за умови збереження гарантій зайнятості особи протягом періоду, що перевищує виплати у два рази.

Податківці розказали про нюанси подання фінзвітності, яка подається разом з декларацією з податку на прибуток підприємств за півріччя 2022 року

Платник податку, який з 01.05.2022 перейшов на сплату єдиного податку за ставкою 2 відс. та відновив сплату податку на прибуток підприємств з 01.06.2022, разом з Податковою декларацією з податку на прибуток підприємств за звітний період півріччя 2022 року подає фінансову звітність, яка складається наростаючим підсумком за звітний період півріччя 2022 року, починаючи з 01.01.2022 по 30.06.2022.

З’їзд відбудеться 21 квітня 2023 року об 11 годині на базі Державного торговельно-економічного університету (місто Київ, вул. Кіото, 19) після  отримання висновків Етичної ради щодо відповідності кожного кандидата на посаду члена Вищої ради правосуддя критеріям професійної етики та доброчесності, а також списку кандидатів, рекомендованих для обрання.

Депутати пропонують оскаржувати мирові угоди в касаційному порядку

Законопроект спрямований на надання учасникам спору гарантованого права касаційного оскарження ухвал суду першої та апеляційної інстанції про затвердження мирової угоди, про відмову у затвердженні мирової угоди, заяви про примирення сторін та про відмову у затвердженні заяви про примирення с
торін.
У консультативному висновку ВРП вказано, запропоновані законопроектом № 8359 зміни необхідні для реалізації державою обов’язку щодо забезпечення кожному права на судовий захист в умовах воєнного або надзвичайного стану, нівелюватимуть ризики тривалого розгляду судових справ, зумовлені нестабільним електропостачанням судів та забезпечать своєчасне вирішення спорів.