Найцікавіше за тиждень

Змінено правила надання бізнесу кредитів «5-7-9%»

Для оптимізації Державних програм «Доступні кредити 5-7-9%» та «Доступний фінансовий лізинг 5-7-9%» в умовах воєнного стану КМУ прийняв постанову «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо надання фінансової державної підтримки суб’єктам підприємництва».
Національний банк України вніс зміни до Правил організації статистичної звітності, що подається до Національного банку надавачами звітності. Це пов’язано з переходом на нове покоління системи електронних платежів Національного банку України (далі – СЕП). Нові вимоги набувають чинності одночасно з переходом СЕП на роботу в цілодобовому режимі – з 1 квітня 2023 року.

Одноразову виплату грошової допомоги зможуть отримати: особи, уповноважені на виконання функцій держави або місцевого самоврядування; працівники об’єктів критичної інфраструктури; журналісти; або члени родин вищевказаних осіб.

Міжнародний суд у Гаазі видав ордер на арешт володимира путіна

Міжнародний кримінальний суд Гааги видав міжнародні ордери на арешт президента росії володимира путіна, а також уповноваженої з прав дитини Марії Львової-Бєлової.

Міжнародний кримінальний суд закликатиме збільшити фінансування на розслідування воєнних злочинів рф

Деякі провідні країни, включаючи Велику Британію, поки що не підтримали ідею спеціального трибуналу, побоюючись, що це може підірвати роботу МКС, яка ще не завершилася.
Це торгова угода нового покоління, орієнтована передусім на запобігання появи бар‘єрів у майбутньому. Це важливо, адже держави в світі дедалі сильніше регулюють цифрову сферу. Для українських ІТ компаній збереження вільного доступу на ринки – базова умова подальшого розвитку.
Мета – впровадження Україною Загального стандарту звітності та належної перевірки інформації про фінансові рахунки, схваленого ОЕСР (Стандарт CRS).
Фактично держава залишає право на одноразову грошову допомогу у разі смерті або інвалідизації тільки для волонтерів, які допомагають Збройним Силам України, правоохоронцям та іншим військовим формуванням, а також членам їхніх сімей (у разі смерті волонтера). 
Люди отримають житловий сертифікат, у якому буде зазначена сума компенсації. Вони його зможуть використати для придбання нового житла протягом 5 років.
Раніше військовослужбовці і так могли займати офіцерські посади, але звань при цьому не отримували. Тепер цю ситуацію виправлено законопроєктом №8339.
Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) внесло австрійську банківську групу Raiffeisen Bank International до переліку міжнародних спонсорів війни за продовження роботи банку в Росії та офіційне визнання так званих ДНР і ЛНР через своє представництво в росії.