Найцікавіше за тиждень

Волонтерам можуть обмежити соціальні гарантії: кого це торкнеться?
Аналіз документу показує, що з-поміж змін суто термінологічного та процедурного характеру, які в принципі доречні, є норма яка обмежує соціальні гарантії волонтерів в Україні.

Роботодавець зможе обрати механізм підтримки працівників з інвалідністю

В парламенті доопрацьовано та готується до розгляду законопроект № 5344-д про внесення змін щодо забезпечення прав осіб з інвалідністю на працю.

НАЗК внесло Raiffeisen Bank International у перелік міжнародних спонсорів війни

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) внесло австрійську банківську групу Raiffeisen Bank International до переліку міжнародних спонсорів війни за продовження роботи банку в Росії та офіційне визнання так званих ДНР і ЛНР через своє представництво в Росії.

НБУ ухвалив перші рішення щодо відповідності структури власності страховиків вимогам прозорості та оприлюднив їх на сайті

Інформація про страховиків, щодо яких будуть прийняті рішення про підтвердження відповідності структури власності вимогам щодо прозорості, регулярно буде доповнюватися після ухвалення Національним банком відповідних рішень.

Єдиний державний реєстр зброї з’явиться через три місяці

Мета – обмінюватися даними в електронному вигляді з суб’єктами господарювання і з іншими правоохоронними структурами.

Українські воїни зможуть безкоштовно зберігати свої репродуктивні клітини

Парламентом прийнято за основу законопроект № 8011 “Про внесення змін та доповнень до деяких законів з метою забезпечення прав учасників війни на біологічне посттравматичне батьківство/материнство”, який передбачає можливість військовослужбовцям безкоштовно зберігати свої репродуктивні клітини.

Гетманцев анонсував підвищення податків до довоєнного рівня і відновлення перевірок бізнесу
Влада України планує з липня 2023 року повернути податки на той рівень, на якому вони знаходилися до початку повномасштабної війни, а також відновити перевірки бізнесу.