Найцікавіше за тиждень

Переводять стрілки на МВФ: Южаніна заявила, що влада не хоче повертати 30 тисяч військовим

Влада шукає приводи, щоб не повертати доплати 30 тисяч гривень в секторі оборони – про це заявила народна депутатка з фракції «Європейська Солідарність» Ніна Южаніна.

Розмір змінили для покриття витрат, пов’язаних з їх виробництвом, зберіганням та реалізацією.

Зокрема, закон передбачає під час дії воєнного стану створення можливості передачі виконавчих проваджень приватного виконавця, який зупиняє діяльність, приватному виконавцю, який здійснює заміщення, до іншого виконавчого округу.
Запроваджуються нові грантові програми в рамках проекту єРобота і лише за програмою «Власна справа» цього року планується видати 10 тисяч мікрогрантів.
Відповідно до постанови Кабінету міністрів, військкомати тепер мають право надсилати повістки українцям незалежно від місця їхнього перебування на військовому обліку.

Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо звільнення від сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, за знищене чи пошкоджене нерухоме майно», прийнятий 11 квітня, звільняє від необхідності сплачувати плату за землю, мінімальне податкове зобов’язання та єдиний податок за:

  • сільськогосподарські угіддя, які розташовані на територіях, де ведуться чи велися бойові дії або тимчасово окупованих рф;
  • землі, що перебувають у консервації, або забруднені вибухонебезпечними предметами.

Сімнадцять громадських організацій звернулися до ВРП з проханням здійснювати пряму трансляцію співбесід з кандидатами. Посли країн G7 підкреслили важливість проведення відбору у прозорий і відкритий спосіб.

Голова ВРП Григорій Усик зазначив, що переглянувши своє рішення, Рада продемонструвала відкритість та готовність до конструктивного діалогу із суспільством.