Наказом голови ДСА звільнено голову Служби судової охорони Валерія Бондаря

Наказом голови Державної судової адміністрації України Олексія Сальнікова 20 липня 2022 року Валерія Бондаря звільнено з посади голови Служби судової охорони.

«На цю посаду Валерій Іванович був призначений в березні 2019 року і відразу ж рішуче почав виконання складного завдання – створення «з нуля» нової структурної одиниці – Служби судової охорони.

І в нього та його потужної команди однодумців все вийшло! Сьогодні співробітники Служби судової охорони – це справжні професійні бійці, які в мирні часи підтримували громадський порядок у судах, охороняли приміщення й інше майно судів, а також органів судової влади, забезпечували державний захист суддів і працівників апаратів судів, а в умовах воєнного стану – гарантують безпеку суддів, працівників апаратів судів учасників судового процесу!

Дякуємо Валерію Івановичу за професіоналізм, вагомий внесок у розвиток та розбудову Служби судової охорони, оскільки саме завдяки його небайдужості та відданості справі співробітники Служби судової охороні стали взірцем правоохоронців нової формації.

Слова вдячності Вам, шановний пане генерале, і за те, що в складних умовах не опустили рук і робили все можливе й неможливе, аби Служба судової охорони розвивалася та перетворювалася на сучасний, потужний і високоефективний державний орган, здатний забезпечити безпеку системи правосуддя держави», – повідомила прес-служба ДСА.

У звичайний час повноваження звільняти голову ССО має Вища рада правосуддя, проте під час воєнного стану такими повноваженнями наділили голову ДСА.