Нардепу Одарченку повідомили про підозру за хабар топпосадовцю Агентства відновлення, – САП

Спеціалізована антикорупційна прокуратура та Національне антикорупційне бюро повідомили про підозру чинному нардепу, члену комітету ВР з питань антикорупційної політики, який намагався підкупити топпосадовця Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України.

Про це, як пише БЦ, повідомляє пресслужба САП.

“Нардеп висловив топпосадовцю пропозицію надати йому неправомірну вигоду за забезпечення прийняття Міжвідомчою робочою групою рішення про виділення з фонду ліквідації наслідків збройної агресії коштів на ремонт будівель університету, в якому народний обранець продовжує обіймати посаду ректора (дію контракту якого призупинено)”, – йдеться у повідомленні.

Сума хабара мала становити 8% від обсягу фінансування.

Після того підозрюваний надав топпосадовцю – людині, яка займає особливо відповідальне становище, частину обіцяної суми у розмірі 0,39 біткоїна, що на час вчинення операції було еквівалентно $10 тис. Як уточнили в НАБУ, загальна сума неправомірною вигоди становила $50 тис.

На сьогодні народному депутату вручено повідомлення про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 369 КК України. Слідство триває.

Правоохоронці не уточнюють імені депутата. Водночас, за даними Інтерфакс-Україна, йдеться про народного депутата фракції “Слуга народу” Андрія Одарченка.

Нардепу Одарченку повідомили про підозру за хабар топпосадовцю Агентства відновлення, – САП 01