Новий Закон про працю: які зміни пропонуються щодо звільнення?

Міністр розвитку економіки Тимофій Милованов повідомив про певні основні зміни, закладені в урядовому законопроекті № 2708 “Про працю”. Права робітників насправді посилюються, стверджує Міністр.

Так, сьогодні КЗпП дозволяє працівнику розірвати трудовий договір шляхом письмового попередження за 2 тижні. Так само можна буде і за новим законом – але пропонується можливість попереджати не тільки письмово, але і електронними засобами зв’язку. Для цього в договорі потрібно буде зазначити, якими саме: конкретну емейл-адресу, контакт в месенджері тощо).

На сьогодні робітник може будь-коли розірвати трудовий договір, якщо його умови не виконуються. Так само можна і згідно нового законопроекту. Робітник повинен буде письмово вказати причини, а роботодавець заплатити компенсацію в 50 денних зарплат. Якщо сторони не дійдуть згоди щодо порушення, то спір вирішить суд. Важливо тут, що тепер робітник захищений компенсацією.

За існуючим законодавством в окремих випадках можна звільнитись раніше, ніж за 2 тижні, за таких причин: переїзд на нове місце проживання, вступ до навчального закладу,
вихід на пенсію, неможливість проживання в даній місцевості (підтверджена медичним висновком), інші поважні причини. Але критерії поважності причин не встановлено. Також цей перелік є неповним і морально застарілим. Що пропонується в новому законопроекті? Перелік причин, за якими можна звільнитись раніше ніж за 2 тижні, визначається трудовим договором. Тобто, на основі перемовин між роботодавцем та робітником.

Окрім того, в законопроекті дозволяється за угодою сторін обмежити право звільнення раніше 2 тижнів для керівного складу підприємства. Сторони мають право обговорити відповідні деталі і компенсацію при наймі керівництва на роботу та зафіксувати це в трудовій угоді.

“Певні ЗМІ поширюють інформацію, що тепер роботодавець має право звільнити працівника за власною ініціативою. І пишуть, що це погано. Але забувають сказати, що сьогодні роботодавець теж може те саме”, – повідомляє Міністр та додає, що за новим законопроектом роботодавець має заплатити робітнику за таке звільнення набагато більшу компенсацію.

Реформа ринку праці: зареєстровано урядовий законопроект