Оприлюднено зразок клопотання про відкладення розгляду судової справи у зв’язку із карантином

Судові установи звертаються до усіх відвідувачів суду та учасників судових процесів із закликом утриматися від участі у судових засіданнях, якщо слухання не передбачають обов’язкової присутності учасників сторін, брати участь у судових засіданнях у режимі відеоконференції. А також  утриматися від відвідин суду за наявності ознак будь-якого респіраторного, вірусного захворювання (слабкість, кашель, задуха, утруднення дихання, тощо).

Новоушицький районний суд Хмельницької області оприлюднив зразок клопотання про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину. Завантажити зразок можна за посиланням>>>

Нагадаємо, що згідно із постановою уряду, задля недопущення поширення COVID-19 в Україні запроваджено карантин з 12 березня по 03 квітня 2020 року. Окрім того, Закон № 530-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19) передбачає можливість роботи вдома для працівників, держслужбовців тощо. До того ж, карантинні заходи визнано форс-мажором.