Отримати відпустку без збереження зарплати можна на весь час карантину

За загальним правилом, відпустка без збереження заробітної плати надається терміном на 15 календарних днів на рік.

Законом № 530 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» внесено зміни до законодавства про відпустки, якими передбачено, що у разі встановлення урядом карантину працівник за згодою із роботодавцем може отримати відпустку без збереження заробітної плати на весь час дії карантину (а не лише на 15 днів).

У разі особистої потреби (за сімейними обставинами) працівник може скористатися такою відпусткою у інший період на строк до 15 календарних днів.

Якщо працівник бере відпустку без збереження зарплати під час карантину, в заяві слід зазначити «у зв’язку із запровадженням карантину», а також зробити посилання на постанову КМУ, за якою вводиться карантин. Наразі це постанова КМУ від 11.03.2020 № 211.

Заяву на відпустку без збереження зарплати має подати роботодавцю як працівник, у якого є діти до 14 років, так і працівник, який не має дітей відповідного віку. Працівники, які мають мають дітей до 14 років, також надають копію свідоцтва про народження дитини.

Оскільки період карантину може бути продовжено, то така відпустка, відповідно, також може бути продовжена.

Але відправити всіх працівників у відпустки за власною ініціативою роботодавець не може, оскільки це є порушенням трудового законодавства – передбачена адміністративна (ст. 41 КпАП) та кримінальна відповідальність (ст. 172 ККУ).