Перед онлайн-реєстрацією ТОВ можна перевірити, як працює сервіс

ДП «НАІС» реалізувало демонстраційну версію онлайн-реєстрації ТОВ – на порталі «Онлайн будинок юстиції» https://online.minjust.gov.ua/modelnyiy-statut

Цей сервіс є сучасною електронною послугою у форматі «запитання-відповідь», містить підказки та генерує всі документи, необхідні для державної реєстрації ТОВ.

Сервіс онлайн-реєстрації розпочав роботу у липні 2019 року. Усього з того часу було зареєстровано 1165 товариств з обмеженою відповідальністю.

Ті, хто обирають між «паперовою» та «електронною» реєстрацією ТОВ, відтепер можуть не лише побачити, як виглядає відповідний онлайн-сервіс, але й перевірити його функціональність шляхом заповнення необхідної інформації у тестовому режимі.

На відміну від повноцінного сервісу онлайн-реєстрації ТОВ, демоверсія не вимагає ідентифікації користувача з використанням кваліфікованого електронного ключа. Це, щоправда, зумовлює втрату введеної користувачем інформації у випадку переходу з тестової на основну версію сервісу.

Тому, якщо за результатами (чи в процесі) тестування ви прийняли рішення зареєструвати ТОВ онлайн, слід спочатку авторизуватися у своєму персональному кабінеті на порталі «Онлайн будинок юстиції» і вже після цього вводити відповідні дані.