Перейменування вулиці: чи потрібно змінювати документи?

Наразі в Україні активізувався процес перейменування вулиць. Громадяни, які мешкають на перейменованих вулицях, переймаються питанням, чи необхідно буде змінювати власні документи тощо. Схожі проблеми турбують і підприємців.

Громадянам у разі перейменування вулиці документи щодо місця реєстрації змінювати не потрібно. Нова назва не є зміною місця проживання. Перереєстрація може відбуватися під час заміни паспорта, вклеювання нових фотокарток, зміни прізвища тощо, тобто коли у особи виникає потреба.

Документи, які засвідчують право власності на нерухомість, лишаються також чинними у разі зміни назви вулиці, на якій вони розташовані. Такі документи теж змінюють лише за необхідності. Наприклад, для купівлі-продажу чи дарування нерухомості.

Якщо власник захоче продати, подарувати або передати у спадок свою нерухомість, у документах, які будуть оформлюватися на нову особу, вже вкажуть нову назву.

У той же час, юридичні особи мають вносити відповідні зміни в установчі документи.

Відповідно до чинного законодавства, перейменування вулиці місцезнаходження юрособи є зміною місцезнаходження. Це передбачає необхідність внесення відповідних змін в установчі документи, змін до відомостей про ФОП, що містяться в ЄДР, повідомлення банківських установ і контрагентів про зміну реквізитів у діючих договорах, виготовлення нової печатки, бланків тощо.

Однак граничних термінів для цього немає, тому суб’єкт господарювання сам може вирішувати, коли необхідно провести реєстрацію змін.