Підтримайте правників на виборах до Громадської антикорупційної ради при Міноборони!

Громадяни України мають змогу визначити склад Громадської антикорупційної ради, яку буде сформовано при Міністерстві оборони України з метою забезпечення цивільного контролю за діяльністю оборонного відомства. Зробити це можна під час онлайн-голосування, яке відбувається сьогодні, 24 березня.

Серед претендентів на членство в раді — троє адвокатів, делегованих до конкурсного відбору Асоціацією правників України:

  1. Грушовець Євген, партнер Ario Law Firm ,член Ради Комітету АПУ з кримінального та кримінально-процесуального права (детальніше про кандидата: https://bit.ly/42DYyYP).
  2. Оджиковський Віталій, партнер Sayenko Kharenko, Голова Виборчої комісії АПУ (детальніше про кандидата: https://bit.ly/4097pjB).
  3. Остапенко Дмитро, партнер АО «Кролевецький та Партнери», заступник Голови Відділення АПУ в Харківській області (детальніше про кандидата: https://bit.ly/3LMtxvz).

Це досвідчені правники та відмінні фахівці у своїх галузях. Усі троє мають унікальний досвід і знання, які однозначно будуть корисними для роботи в Громадській антикорупційній раді при Міноборони.

Від кожного з нас залежить, чи увійдуть ці представники правничої спільноти до складу цієї ради. Ми закликаємо вас приділити декілька хвилин і проголосувати за всіх трьох вищезазначених кандидатів.

Що для цього потрібно?

  1. Зайти на сайт голосування https://voting.mod.gov.ua/.
  2. Зареєструватися за допомогою вашої електронної пошти й вашого номера телефону українського (!) оператора. Голосування є безкоштовним. Зверніть увагу: під час реєстрації через електронну пошту перевіряйте папку «Спам» — реєстраційний код, найімовірніше, надійде туди.
  3. Проголосувати за Грушовця Євгена, Оджиковського Віталія та Остапенка Дмитра.

Проголосувати можна лише сьогодні, 24 березня, з 08:00 до 20:00 за Києвом.

Слава Україні!