Планета Земля-Єдина: Україна-США»: виставку організовано за сприяння ЮКГ «Яремчук та партнери»

26 лютого у Верховній Раді України відкривається виставка «Планета Земля-Єдина: Україна-США», яка є продовженням багаторічного проекту серії виставок.

Мета  проекту – культурне єднання і порозуміння народів світу, підтримка та розвиток культурних відносин між Україною та США, актуалізація проблем сьогодення.

У презентації візьмуть участь письменник Міхаель Кайнер, фотохудожник, режисер Олег Борщевский, директор Інформаційно-дослідницького центру «Український інтелект» Людмила Веспер та сучасні українські художниці Інна Федоренко, Вікторія Лаптєва і Юлія Іванова.

Захід відбувається з ініціативи народного депутата України Дмитро Лубінця та народного депутата України Олега Осуховського.

Арт-Куратор виставки – Альона Яремчук, керівник Юридичної Консалтингової групи «Яремчук та партнери», JCI Україна.

Під час заходу презентується книга Міхаеля Кайнера «І розкажіть онукам своїм …». Це – фантазія на тему «Спасіння Світу від нас самих». Основна ідея – ми всі живемо в одній лабораторії на ім’я «Земля», де вищої керуючої силою (однієї, єдиної і єдиної) набувається досвід облаштування людства в матеріальному світі в насолоді і любові. Розповідь починається в місті Філадельфія (США), де зустрічаються герої книги, перше усвідомлення місії з порятунку Миру, спалахнула любов, розуміння подій свого життя і свого місця в цьому світі приходять до головного героя книги, українця, саме в Америці.

На виставці свої роботи презентує фотохудожник, режисер Олег Борщевський –  Член Національної Спілки Фотохудожників України Член Української Кіноакадемії Член Європейської Кіноакадемії . Фільмографія «Dzidzio Контрабас» (2017), альманах «Закохані в Київ» (2011), короткометражні фільми «Рука» (2011), «Німфо» (2013), «1000 разів» (2018). Має численні нагороди – Кращий професійної фільм, Краща операторська робота, Найкраща жіноча роль, Приз глядацьких симпатій.

Ірина Федоренко (SEMIRA) – сучасна українська художниця. Народилася в Маріуполі, живе та працює в Києві. В своїй творчості поєднує різні техніки і художні прийоми, працює в багатьох стилях та жанрах, постійно експериментує. Зокрема захоплюється живописом на старому антикварному папері, використовуючи різноманітні художні матеріали: акварель, чорнила, туш. Свої роботи експонує під творчим псевдонімом SEMIRA. Ірина Федоренко є учасницею багатьох колективних виставок живопису в художніх галереях і музеях України, країн СНД та Європи. Її роботи знаходяться в приватних колекціях України, країн Європи та Америки, зокрема в Музеї української культури в Словаччині, Музеї сучасного мистецтва Енді Воргола та в приватній колекції його родини. На виставці будуть представлені роботи з циклу “FACES” – це портрети відомих українців, американців і американців українського походження. Метою даної експозиції є показати світу, як багато вихідців з України досягли великих результатів в різних галузях і внесли свій внесок в історію.

Вікторія Лаптєва – українська художниця, працює в декількох напрямках живопису – реалізм, імпресіонізм, експресіонізм і абстракционізм, учасниця багатьох українських на міжнародних виставкових проектів. Обсяг, Колір і Стан – той фундамент, від якого вона відштовхується і висловлює своє ставлення до навколишнього світу. В творчості домінує живопис, близька за своїм світоглядом до імпресіонізму. В написанні картин мисткиня використовує авторську техніку фактурного мазка і багатошарової живопису, що сформувало своєрідний живописний стиль, який увібрав в себе багаторічний творчий досвід роботи. Саме фактурна техніка живопису створює ефект 3d зображення, що дозволяє картинам при різному освітленні виглядати по-новому, завдяки чому, вони ніби оживають. Картини з нудної повсякденної статики переходять в вишуканий рух. Роботи авторки знаходяться в приватних колекціях України і країн Європи, Австралії, Сінгапуру та США і Канади.

Юлія Іванова – художниця за покликанням і PR-спеціаліст за фахом, працює в техниці імпасто в напрямках експресіонізму та імпресіонізму. До творчості звернулась вже в дорослому віці, але за кілька років віднайшла свій самобутній стиль і тематику, картини мисткині впізнавані та популярні серед поціновувачів сучасного живопису. Юлія Іванова – учасниця численних художніх проектів як в Україні, так і за кордоном, а її роботи прикрашають приватні колекції України, країн Європи, США та Австралії.

Директор Інформаційно-дослідницького центру «Український інтелект» Людмила Веспер представляє експозицію «Україна в серці Європи» – це дослідження та популяризація маловідомих фактів про історію і культуру України та її місця в мережеві світової культури. Зокрема, висвітлюється тема Аріяни – або Оріяни – прадавньої назви території, на якій розташована сучасна Україна. Про Аріїв – ярих, сонячних, життєспроможних, сильних – згадується у гімнах Рігведі, зразкові усної творчості, датованого VI-V ст. до н.е. і записаного ведичним санскритом у ІІ тисячолітті до н.е.

Основним партнером заходу є JCI Міжнародна асоціація лідерів, центральний офіс якої знаходиться в Сполучених Штатах Америки, основна місія організації – «Надихнути на позитивні зміни до кращого». Також партнерами виставки «Україна-США: Планета Земля Єдина» виступили: ГО «Культура і дипломатія «Народів світу», ГО «Інтелектуальне лідерство» та ГО «Спільна перемога». PR-партнери: Модна дипломатія, O’Ukraine, Finansoff, Diplomat, Femida.ua.

Виставка триватиме до 1 березня 2019 року.

 

Читайте також:

ЮКГ «Яремчук та партнери» допомогла організувати виставку «Планета Земля Єдина: Україна – Індія»

Виставка, присвячена спорідненості культур України та Бразилії, відбулась за підтримки ЮКГ «Яремчук та партнери»