Показання газу для клієнтів ТОВ “Газмережі” відтепер доступні у особистому кабінеті my.gas.ua

Показання газового лічильника споживачів, які отримують послуги з розподілу газу в АТ “Дніпрогаз”, АТ “Донецькоблгаз”, АТ “Харківгаз”, АТ “Херсонгаз” та Кропивницька філія Газмереж (АТ “Кіровоградгаз”), з 9 березня будуть відображатися в особистому кабінеті my.gas.ua.

Про це повідомляє “Газопостачальна компанія “Нафтогаз України”, яка спільно з ТОВ “Газорозподільні мережі України” (Газмережі) впроваджує зміни в особистий кабінет my.gas.ua, – пише ГазПравда.

Також зазначається, що усі показання газового лічильника, що були передані через чатботи, голосове меню, контакт-центри та інші сервіси будуть актуалізовані та доступні на сайті ГК “Нафтогаз України” www.gas.ua.

Нагадаємо, у травні 2022 року, щоб запобігти ризику виникнення надзвичайної ситуації в енергетичній сфері, уряд передав 26 газорозподільних компаній, на які накладено арешт у кримінальних провадженнях, в управління Групи Нафтогаз.

У вересні 2022 року у рамках Групи була утворена компанія ТОВ “Газорозподільні мережі України”. Відповідно до постанови КМУ №1335 від 25 листопада 2022 року “Про врегулювання питання використання газорозподільних систем або їх складових”, “Газмережі” отримали в експлуатацію державні газорозподільні мережі.

Надалі напрямок розподілу газу буде закріплено за контрольованою на 100% державним НАК “Нафтогаз України” і ТОВ “Газорозподільні мережі”. Інтеграція відбувається у плановому режимі та з дотриманням усіх вимог законодавства.