Працівник не відповідає за порушення порядку заповнення трудової книжки – суд

31 березня 2020 року Першим апеляційним адміністративним судом розглянуто у письмовому провадженні адміністративну справу №360/4585/19.

Суть справи в тому, що рішенням органу управління Пенсійного фонду особі відмовлено фізичній особі у призначенні пенсії за віком через відсутність необхідного страхового стажу для призначення пенсії за віком. Вважаючи вищезазначене рішення таким, що прийнято неправомірно, особа звернулась до суду з позовом про його скасування.

Приймаючи рішення по суті заявлених позовних вимог Перший ААС вважав помилковим висновок суду першої інстанції, що позовні вимоги не підлягають задоволенню, оскільки трудова книжка не містить записи про роботу особи у спірний період.

У справі йдеться, що дублікат трудової книжки начебто заповнений не у відповідності до Інструкції про порядок ведення трудових книжок працівників. Але Перший ААС зазначив, що трудовим законодавством України не передбачено обов’язку працівника здійснювати контроль за веденням обліку та заповненням роботодавцем трудової книжки, а тому працівник не може нести і негативних наслідків порушення порядку заповнення його трудової книжки.