Презентовано третю фазу Ініціативи “Модельні суди”

Нова фаза Ініціативи «Модельні суди» об’єднає 90 судів.
Про це сказала Анна Адамська-Галлант, Головна міжнародна експертка з питань судової реформи Проєкту ЄС «Право-Justice», презентуючи третю фазу Ініціативи під час конференції «Спроможність судового адміністрування: від європейського досвіду до української реалізації», – йдеться на сторінці EU Project Pravo-Justice у Facebook.
Експерти Ініціативи продовжать роботу з темами клієнтоорієнтованості суду, організації роботи в судах, судової безпека та додадуть нову – управління, пов’язане з відчуттям команди.
«Ще одним важливим напрямком буде розбудова спільноти судів, які впроваджують модельні рішення. Для цього буде створено платформу «Майданчик добрих практик», яка об’єднає напрацювання міжнародних проєктів, а також кращий досвід українських судів стосовно різних аспектів судового менеджменту», – сказала Анна Адамська-Галлант.
Третім напрямком нової фази Ініціативи буде робота над удосконаленням підзаконних актів стосовно організаційних, кадрових та матеріально-технічних аспектів функціонування судів. Для цього експерти Проєкту спільно з Державною судовою адміністрацією України та судами створять відповідні робочі групи.